HAKKIMIZDA

Girişimpark ülkemizdeki girişimci projelerini ticarileştirmek ve yenilikçi teknolojileri müşteriler ile buluşturmak amacıyla 2017 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacına uygun olarak KOSGEB Girişimcilik Destek Programı desteği ile ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Touch Box® markalı dokunmatik sistemler, Girişimpark’ın amiral gemisidir. Birbirinden farklı ekran ebatlarında ve müşteri talepleri doğrultusunda geliştirilen dokunmatik sistemler ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Dokunmatik sistemlerde özgün tasarımlar ve mühendislik normlarına bağlı kalınarak üretilen profesyonel sistemler %100 Türk mühendislerinin üretimidir.

Müşteri memnuniyetini en temel değer olarak ilke edinen Girişimpark, ülkemizde ve özellikle Teknoloji geliştirme bölgelerinde yürütülen start-up işletmelerin değerli projelerini ticarileştirmek ve iş dünyasında en doğru noktada pozisyonlandırmak için var gücü ile çalışmaktadır.

“GİRİŞİMPARK” ekibinin kurucusu ve CEO’su Turgut ALPAGOT, ülkemizde geliştirilen DÜNYA’ da İLK ve TEK %100 yerli otorobot LETRONS ekibinin proje lideri ve icracı üst düzey şirket yöneticisidir. Aynı zamanda 2009 yılında kurulan ve ülkemizde ilk defa verilmeye başlanan Teknogirişim sermayesi desteğini LETVISION markası ile LET Yazılım firmasına kazandıran ekibin kurucu üyesi ve şirket ortağıdır. Günümüze kadar geçen süreçte dokunmatik ekran sistemleri, hologram sistemleri ve interaktif sunum sistemleri alanında onlarca projenin başarılı bir şekilde sonuca ulaşmasında aktif rol oynamış ve markalaşma sürecinde önemli rol oynamıştır.

Vizyon :

  •  Müşterilerimizin yaşam kalitesini arttıran yenilikçi teknolojileri en hızlı ve en etkin şekilde sunmak.
  • Girişimpark çatısı altında faaliyet başlayan her Girişimci projesini sektörde
    tutundurarak 5 yıl içerisinde sektörde söz sahibi yapmak.

Misyon:

  • Yeteneklerimiz ve çözüm odaklı anlayışımız ile yenilikçi ürünleri pazara sunarak; teknoloji alanında hep İLK ve EN İYİ leri üretmek.
  • Müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak.
  • Modern yönetim sistemlerini benimsemek ve uygulamak.